Latgales Kultūrvēstures muzejs

No 18. janvāra Latgales Kultūrvēstures muzejs (Atbrīvošanas alejā 102) saistībā ar 1991. gada barikāžu 30. gadadienu visiem interesentiem piedāvā attālinātu informatīvi izglītojošu programmu “1991. gads – barikāžu laiks”.

Muzejpedagoģiskajā programmā skaidrosim barikāžu nozīmi un stāstīsim par tā gada janvāra notikumiem, skatītājus iepazīstināsim ar Latgales Kultūrvēstures muzeja krājumā esošajām barikāžu laika liecībām. Nobeigumā paredzēta viktorīna (tās sarežģītība atkarībā no vecuma), pēc kuras katrs dalībnieks varēs sniegt arī savu vērtējumu par tā laika notikumiem, piedaloties aptaujā un izsakot savu viedokli: “Kā es rīkotos, ja barikāžu laiks notiku šodien?”

Tāpat muzeja speciālisti ir sagatavojuši speciāli gadadienai veidotu video stāstu “Uzdrīkstēšanās laiks Rēzeknē” par tiem, kuri aizstāvēja Latvijas neatkarību tieši vai netieši piedaloties barikādēs, darbojoties “Tautas frontē” vai citādi atbalstot Latvijas neatkarības nosargāšanu.

Muzejpedagoģiskajā programmā piedalīties aicināti visi interesenti, sevišķi pamatskolas un vidusskolas skolēni. Pilnvērtīgai dalībai nepieciešams dators vai cita viedierīce ar “Zoom” platformas atbalstu, interneta pieslēgums, kā arī mikrofons, lai piedalītos diskusijā.

Apmaksu iespējams veikt “Latvijas skolas somas” ietvaros.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, zvanot 64622464 vai 26368641 (muzejpedagogs).

Vincents Tabors, Latgales Kultūrvēstures muzeja muzejpedagogs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?