Rēzeknes pilsētas domes sēdē 14. janvārī tika apstiprināti grozījumi saistošajos noteikumos, kas nosaka nekustamā īpašuma nodokļu atvieglojumus Covid-19 ierobežojumu skartajiem uzņēmējiem, paplašinot atvieglojumu saņēmēju loku.

Lai mazinātu COVID-19 izplatības negatīvo ietekmi uz saimniecisko darbību, Rēzeknes pašvaldībā 19. novembrī nolēma piešķirt 90% atvieglojumu nekustamā īpašuma nodoklim viesu izmitināšanas, sabiedriskās ēdināšanas un skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču līdz šim saistošie noteikumi attiecās tikai uz tiem uzņēmējiem, kas ir komercdarbības ēku, telpu vai zemes īpašnieki.

14. janvārī pieņemtie grozījumi paredz, ka 90% atvieglojumu varēs saņemt arī par nekustamo īpašumu, kas tiek iznomāts saimnieciskās darbības veicējiem, kas nodarbojas ar viesu izmitināšanu, sabiedrisko ēdināšanu un skaistumkopšanu. Atlaidi par NĪN saņems zemes, ēkas vai telpu īpašnieks, taču saistošie noteikumi paredz, ka viņam par šo pašu summu jāpiemēro atlaide uzņēmējam, kam tiek iznomāts īpašums.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?