Ar Covid-19 inficēto skaits pēdējās 14 dienās Rēzeknes pilsētā uz 19. janvāri ir 469, kas ir zemāks rādītājs nekā pagājušajā nedēļā, kad saslimušo skaits bija sasniedzis 528.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijas ēkā pagājušās nedēļas laikā konstatēti divi Covid-19 inficētie, kas strādāja attālināti, līdz ar to kontaktpersonas netika konstatētas. Pārējie iepriekš inficētie jau ir izārstējušies un atgriezušies darbā. Darbs iespēju robežās turpinās attālināti.

Sociālā dienesta administrācijā jauni gadījumi nav konstatēti, savukārt četri darbinieki turpina ārstēšanos mājās. Vairākās Sociālā dienesta struktūrās 11. janvārī tika veikta darbinieku un klientu testēšana. Aprūpes mājās birojā konstatēts viens jauns gadījums. Vienam darbiniekam Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā konstatēts Covid-19, savukārt viens darbinieks turpina ārstēšanos. Patversmē pēc darbinieku un klientu testēšanas inficēšanās tika atklāta vienam darbiniekam un astoņiem klientiem. Bērnu sociālo pakalpojumu centrā inficēto nav.

Rēzeknes slimnīcā ar Covid-19 pašlaik ārstējas 66 pacienti, trīs no tiem ar smagu slimības gaitu. 18 Rēzeknes slimnīcas darbinieki atrodas karantīnā vai pašizolācijā.

Izglītības pārvaldē 14. janvārī inficēšanās konstatēta vienam darbiniekam. Darbinieks atrodas prombūtnē, kontaktpersonu nav.

14. janvārī Covid-19 apstiprināts arī vienam Rēzeknes Centrālās bibliotēkas darbiniekam.

SIA “Rēzeknes satiksme” informēja, ka uzņēmumā konstatēts viens saslimšanas gadījums un ir viena kontaktpersona. SIA “Rēzeknes ūdens” ar Covid-19 slimo divi darbinieki, bet viens darbinieks atrodas pašizolācijā kā kontaktpersona. SIA “ALAAS” kolektīvā konstatēti trīs Covid-19 saslimšanas gadījumi, savukārt SIA “Rēzeknes Siltumtīkli” jauni gadījumi nav konstatēti. Četri iepriekš inficētie darbinieki ir izveseļojušies, bet trīs – turpina rehabilitāciju.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?