Rēzeknē turpinās pilsētas apgaismojuma infrastruktūras modernizācijas darbi. Atbilstoši noslēgtajam līgumam ar personu apvienību “LTREX”, ir uzstādīti visi 454 jaunie energoefektīvie LED gaismekļi ar kustības sensoriem un auto plūsmas detektoriem un turpinās darbs pie viedās apgaismojuma sistēmas regulēšanas un pprogrammēšanas.

Darbi veikti Kosmonautu, Ziemeļu, Lubānas, Dārzu, 18.novembra, Jupatovkas, Pulkveža Brieža, V.Seiles, Kr.Valdemāra, Rēznas, Sprūževas ielās, Strādnieku šķērsielā un ielās Stādītā meža rajonā.

Rēzeknes pilsētas dome sadarbībā ar personu apvienību “LTREX” februārī organizēs apmācību semināru par pilsētas viedo ielu apgaismojuma sistēmu. Semināra mērķis ir paaugstināt pašvaldības ielu publiskā apgaismojuma infrastruktūras apkalpošanas personāla un sistēmas uzturētāju zināšanas un izpratni par EKII projekta īstenotajām aktivitātēm un rezultātiem, iemācīties darboties ar viedo publisko ielu apgaismojuma sistēmu, lai nodrošinātu to ilgtspējīgu darbību un enerģijas patēriņa ietaupījumu. Šī pasākuma laikā tiks apskatīta modernizētās sistēmas darbība, izskaidrotas viedo pilsētvides tehnoloģiju un apgaismes ķermeņu funkcijas.

Apgaismojuma modernizācijas darbi notiek projektā “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām apgaismojuma tehnoloģijām Rēzeknes pilsētā” Nr. EKII-3/14.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?