Pagājušajā nedēļā masu medijos izskanēja Saeimas deputāta Mārtiņa Bondara ierosinājums atsevišķas 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā spēles aizvadīt Rēzeknē.

Bondars pauda atbalstu tam, lai valdība, skatot jautājumu par meistarsacīkšu norises vietu, izvērtētu ne tikai Rīgu kā iespējamo visa čempionāta mājvietu, bet apskatītu arī iespēju sacensību daļas norisei Rēzeknē.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs atzinīgi novērtēja Saeimas deputāta priekšlikumu: “Ņemot vērā, ka šis būs nestandarta formāta čempionāts, Rēzeknes pilsēta, sadarbojoties ar citām Latgales pašvaldībām, būtu gatava iesaistīties sacensību rīkošanā. Esam gandarīti, ka šāda ideja ir izskanējusi, un no savas puses paužam tai atbalstu.”

“Olimpiskā centra Rēzekne” valde atzīmēja, ka tehniski ledus arēna atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un spētu nodrošināt spēļu norisi: “Gan ģērbtuvju, gan arī ledus laukuma kvalitāte atbilst starptautiskajiem standartiem. Mēs spētu nodrošināt spēļu norisi un būtu pagodināti uzņemt augstākā ranga sacensības.”

“Viens no mūsu galvenajiem stratēģiskajiem mērķiem ir nodrošināt augsta līmeņa sacensību norisi. Ja Rēzeknes pilsēta tik tiešām tiktu izvēlēta par vienu no PČ norises vietām, esam pārliecināti, ka mēs no savas puses to spētu nodrošināt,” komentēja OCR valde.

Patlaban nav zināms, kurai valstij tiks uzticētas iepriekš Minskā paredzētās spēles, bet kā viens no variantiem tiek izskatīta visa čempionāta uzticēšana Latvijai. IIHF Padome gan vēl izskatīs Latvijas kā līdzorganizētājas statusu.

2021. gada pasaules čempionāts ieplānots no 21. maija līdz 6. jūnijam. Iepriekš bija plānots, ka meistarsacīkstes sāksies 7. maijā, taču tās tika pārceltas pāris nedēļas uz priekšu, jo Eiropā varētu aizkavēties nacionālo čempionātu izspēle.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?