Aicinām ikvienu iedzīvotāju labu atdarīt ar labu un pateikties mediķiem, kuri palīdzējuši atgūt pašu dārgāko – veselību! Pateikt „paldies” mūsu mediķiem, tā, lai tas izskan pa visu Latviju, var, nobalsojot Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā sabiedrības balsojumā par “Gada balvu medicīnā 2020”.

Līdz 1. martam ikviens iedzīvotājs aicināts pieteikt veselības aprūpes speciālistus apbalvojumam “Gada balva medicīnā”.

“Būt par mediķi un kalpot dzīvībai un cilvēkam gan ikdienā, gan krīzēs ir misija, ko apsolās pildīt ikviens veselības aprūpē strādājošais. Tāpēc vislielāko cieņu un pateicību šajā grūtajā laikā ir pelnījuši visi Latvijas medicīnas darbinieki, kas izrādījuši apbrīnojamu garīgo un fizisko izturību cīņā par sabiedrības veselību. Vienlaikus viņu vidū ir cilvēki – redzamie, bet visbiežāk – neredzamie varoņi, kas ar savu darbu paplašina medicīnas zinātnes un prakses robežas, ceļot arvien augstāk arī cilvēcības un humānisma latiņu. Tie ir cilvēki, kas pelnījuši saņemt “Gada balvu medicīnā”, ” uzsver Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs aicina pieteikt apbalvojumam mūsu pilsētas mediķus, kas ir pelnījuši šo augsto apbalvojumu: “2020. gads ir bijis sarežģīts visai sabiedrībai, bet mediķi par pirmās frontes līnijas kareivjiem cīņā pret viltīgo Covid-19 vīrusu. Sabiedrība saprot un novērtē mediķu ieguldījumu un ir pateicīgi par pašaizliedzīgo darbu. Mediķu cīņa ir galvenais iemesls, kas ļauj cerēt, ka jau tuvākajā nākotnē mēs varēsim atgriezties pie ierastā dzīves ritma. Katrs notikums un pārbaudījums beigu beigās saliedē sabiedrību un padara to stiprāku. Liels jums paldies!”

Šogad “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta 14 nominācijās. Ikvienam sabiedrības pārstāvim ir iespēja balsot par savu kandidātu deviņās nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2020”, “Gada ārsts speciālists 2020”, “Gada zobārsts 2020”, “Gada ārsta palīgs 2020”, “Gada farmaceits 2020”, “Gada māsa 2020”, “Gada vecmāte 2020”, “Gada funkcionālais speciālists 2020” un “Gada slimnīca 2020”.

Mediķi, vai tas būtu ārsts, māsiņa, vecmāte vai varbūt fizioterapeits – ir pelnījuši tieši Tavu “paldies!”

3 Comments
  1. Česlava Ivanova 2 gadiem atpakaļ

    Vienmēr ir atsaucīga un laipna māsiņa, atbalsta un uzmundrina ar kādu padomu. Jauka attieksme pret jebkuru pacientu. Patīkami sarunāties ar cilvēku, kas dara savu darbu no sirds nevis algas pēc. ( Māsiņa no Rēzeknes slimnīcas Bērnu nodaļas Česlava Ivanova)

  2. Sandra 2 gadiem atpakaļ

    Ģimenes ārste Kristīne Taukule un viņas palīdze Inga Binduka

  3. Author
    rezekne.lv 2 gadiem atpakaļ

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?