Aicinot izbaudīt ziemas priekus un brīvo laiku pavadīt aktīvi, rīkojām konkursu “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē”. Konkursā saņēmām 30 sniega skulptūru foto, ko vērtēja žūrija. Paldies visiem, kuri patiesi pārsteidza un iepriecināja gan ar tradicionālām, gan pārsteidzošām sniega skulptūrām!

Konkursā “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē” sniega skulptūras bija jāveido Festivāla parkā, gājēju promenādē, Rēzeknes pilskalnā, Krasta ielas promenādē vai pretī Olimpiskajam centram “Rēzekne”. Sniega skulptūras vērtēja Rēzeknes domes Kultūras komisija, pievēršot uzmanību idejai un tās realizācijai, radošumam un oriģinalitātei, sniega objekta koptēla kvalitātei. Konkursa “Skaistākā sniega skulptūra Rēzeknē” uzvarētājiem Rēzeknes pašvaldības sagatavotās balvas – Latgales keramiķu darbus, tortes un Latgales mājražotāju izstrādājumus – nodosim individuāli.

Šoreiz netika dalītas vietas, bet izvēlēti 3 labākie darbi un žūrijas vērtējumā par labākajām sniega skulptūrām ir atzītas: Žaņa Pavlovska 2 sniega skulptūras – “Mūsu Olafs” un “Muzikants”, Kurmeļovu un Garozu ģimenes 2 sniega skulptūras – “Minjoni” un “Sniegavīri” un Lianellas Balabinas sniega skulptūra “Roze ar asinssuni”.

Tāpat žūrija piešķīra 4 simpātiju balvas: Rēzeknes jauniešu domei par sniega skulptūru “Jauniešu domes soliņš”, Princovu ģimenei par sniega skulptūru “Mūsu pingvīns Mīlulis”, Aleksandrai Šibanovai par sniega skulptūru “Baltais zaķis” un moto biedrībai “Lielceļa klaidoņi” par skulptūru “Motocikls”.

Paldies visiem par atsaucību un sveicam uzvarētājus! #sniegakonkurssRēzeknē2021

Konkursa uzvarētāju foto:

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?