Neskatoties uz dažāda veida ierobežojumiem saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, jauniešiem tiek piedāvātas dažāda veida aktivitātes, lai sevi pilnveidotu, uzturētu formā, labi justos un lietderīgi pavadītu savu brīvo laiku.

Noslēdzās sporta treniņu cikls ar Rēzeknes pilsētas domes sporta pārvaldes sporta organizatoru Edgaru Unzulu, kas Jauniešu domes pārstāvjiem katru nedēļu piedāvāja sporta treniņus svaigā gaisā, izmantojot ziemas piedāvātās iespējas. Aicinām arī citus sporta entuziastus, kas tiešām mīl savu darbu, dalīties pieredzē un organizēt treniņus jauniešiem, ievērojot visus epidemioloģiskos pasākumus.

Tiem, kas baidās no aukstuma, “Zeimuļs” facebook lapā vēl  ir pieejami video treniņi kopā ar ARPC un Dynamic Hit deju pasniedzēju Annu Zmeikinu, kā arī biedrības „Sedna” un fitnesa studijas „Elpa” piedāvātie vingrinājumi. Aicinām iesaistīties un vinnēt balvas sūtot savas bildes.

Interesantu aktivitāti visa februāra garumā piedāvā ARPC “Zeimuļs”  jauniešu atvērtais centrs “Jacis”. Līdzīgi kā gaidot Ziemassvētkus, arī šeit tiek atvērts viens kalendāra lodziņš katru dienu, kas piedāvā veikt kādu konkrētu aktivitāti, iepazīstina ar tradīcijām un liek darboties. Uzdevumu pildīšana būs lieliska izklaide mājās. Kalendāru iespējams atvērt šeit.

Jauniešiem un ģimenēm ARPC “Zeimuļs” no 12. februāra piedāvā jaunu orientēšanās spēli, kas nodrošinās daudz prieka, izzinošus mirkļus un pozitīvas emocijas. Orientēšanās spēles aktivizēšanai jums ir nepieciešams QR kods, kas ir atrodams pie ARPC “Zeimuļs” galvenās ieejas. Spēle ļaus ieraudzīt Rēzeknes pilsētu no cita skatu punkta un izmēģināt sevi dažādos uzdevumos un pārbaudīt zināšanas vairākos erudīcijas jautājumos.

Tāpat jaunieši ir aicināti rakstīt iniciatīvu projektus, mazos biznesa projektus, kā arī līdz 12. februārim pieteikt pretendentus Rēzeknes pilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni” piecās kategorijās: “Labākā nometne Rēzeknes bērniem”, “Labākais iniciatīvu projekts”, “Rēzeknes pilsētas gada iedvesma” (nomināciju piešķir jaunietim vecumā no 13-25 g.), “Rēzeknes pilsētas jauniešu iedvesmotājs” (nomināciju piešķir jaunatnes darbiniekam/ jauniešu iedvesmotājam), “Rēzeknes pilsētas jauniešu virzītājspēks” (nomināciju piešķir jaunatnes organizācijai).

Aicinām arī uz Jauniešu domes sēdēm, kas notiek trešdienās Zoom platformā. Ja vēlies pievienoties, raksti  mums Rēzeknes Pilsētas Jauniešu Domes facebook lapā.

ARPC Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?