Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 inficēto skaits Rēzeknē bija 273, savukārt vairākās pašvaldības iestādēs visi inficētie darbinieki ir izveseļojušies un jaunu saslimušo nav.

Viena no Rēzeknes pilsētas pašvaldības Covid-19 visvairāk skartajām struktūrvienībām decembrī un janvārī bija “Sociālais dienests”, taču šobrīd pārvaldē jauni saslimšanas gadījumi nav konstatēti un vēl pieci darbinieki turpina ārstēšanos. 8. februāri tika organizēta Pensionāru sociālo pakalpojumu centra darbinieku un klientu testēšana.

Lai arī kopumā situācija ir uzlabojusies un inficēto skaits samazinās, Rēzeknes slimnīcā ārstējas 57 pacienti ar Covid-19, trim no viņiem ir smaga slimības gaita. Tāpat ar Covid-19 saslimuši deviņi slimnīcas darbinieki, kas atrodas karantīnā, bet 4 tiešās kontaktpersonas atrodas pašizolācijā.

Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldē Covid-19 konstatēts pieciem darbiniekiem, kas atrodas prombūtnē, līdz ar to kontaktpersonas nav noteiktas.

Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūrā “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” 3. februārī konstatēts viens saslimšanas gadījums. Darbinieks ārstējas ģimenes ārsta uzraudzībā un kontakpersonu nav.

SIA “Rēzeknes siltumtīkli” informēja, ka jau trešo nedēļu pēc kārtas nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, kā arī SIA “Rēzeknes satiksme” uz 8. februāri netika konstatēts neviens saslimušais vai kontaktpersona. SIA “Rēzeknes ūdens” šobrīd slimo astoņi darbinieki.

Lai arī saslimšanas gadījumu skaits samazinās, Rēzeknes pašvaldība iedzīvotājus aicina turpināt ievērot ierobežojumus un iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?