Trešdien, 10. februārī, Rēzeknes pilsētas domes pārstāvji attālināti tikās ar SIA “Clean R” vadību un speciālistiem, lai izrunātu iespējas uzlabot ietvju tīrīšanas sistēmu Rēzeknes pilsētā.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs un ceļu inženieris – satiksmes organizācijas speciālists Dainis Gudriniks uzņēmuma “Clean R” pārstāvjiem prezentēja pašvaldības viedokli par ietvju stāvokli Rēzeknes pilsētā, kā lielāko problēmu norādot ietvju tīrīšanas operativitāti un kvalitāti pēc intensīvas snigšanas. Kā viena no galvenajām prioritātēm tika izvirzīta reaģēšana uz iedzīvotāju sūdzībām un ieteikumiem.

Pašvaldības un uzņēmuma pārstāvji vienojušies par ciešāku sadarbību darbu plānošanā, it īpaši intensīvas snigšanas laikā. Pašvaldības speciālisti aktīvi uzraudzīs situāciju, kā arī apkopos iedzīvotāju iesniegumus, informāciju par primāri veicamajiem darbiem operatīvi nododot uzņēmuma speciālistiem.

Atgādinām, ka informāciju par ietvju un ceļu stāvokli var publicēt Facebook lapā “Sakārtosim Rēzekni” vai arī nodot speciālistiem, zvanot pa telefoniem:

  • 28358410 – Pilsētvides un attīstības pārvalde (par ietvēm);
  • 68111001 – SIA “Clean R” (par ietvēm);
  • 26488392 – SIA “Ceļi un tilti” (braucamā daļa).
1 Comment
  1. Santa 1 gada atpakaļ

    Ejot katru rītu uz darbu 8:40, pa Ludzas un Latgales ielu, nekad nav tīrīta, sāk tīrīt jau pēc 9:00, jābrien pa sniegu un ietvi, pat, kad nav slidens ber ar lieliem sāls gabaliem, kas bojā apavus.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?