Izsludinām ikgadējo pieteikšanos Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam, ko organizē pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” un finansē Rēzeknes dome. Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam projektus var iesniegt līdz 2021. gada 26. februārim, to realizēšana jāieplāno laika posmā no 2021. gada 1. aprīļa līdz 10. decembrim.

Projektu konkursa mērķis ir veicināt kultūras un tūrisma attīstību un jaunrades procesu veidošanu Rēzeknē, atbalstot daudzveidīgu un kvalitatīvu piedāvājumu un veicinot sabiedrības līdzdalību pilsētas kultūras un tūrisma attīstībā. Projektu konkursā var piedalīties gan juridiskas personas, gan fiziskas personas.

Izvērtējot iesniegtos projektus, komisija piešķirs papildus punktus tiem projektiem, kuri atbilst gada prioritātei. 2021. gada mazo projektu konkursa prioritāte – “Inovatīvas idejas ierobežojumu un attālinātības laikā”.

Atbilstoši nolikumam, finansējums tiks piešķirts līdz 50 % no iesniegtā projekta summas, līdz ar to piešķirtā līdzfinansējuma apjoms nedrīkst būt mazāks par 200 eiro vai nedrīkst būt lielāks par 1500 eiro, jo kopējais budžets projektu konkursa atbalstam šogad ir 5000 eiro. Sīkāk ar finansējuma piešķiršanas kārtību, atbalstāmajām izmaksām un izvērtēšanas kritērijiem var iepazīties nolikumā. Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas pielikumā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz pašvaldības aģentūrā “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, Pils ielā 4, Rēzeknē (349. kab.) vai elektroniski, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pastu: kultur@rezekne.lv, tālr. 26106775.

2020. gadā no iesniegtajiem 12 projektiem, konkursa komisija atbalstīja 7 projektus, 2019. gadā tika iesniegti 9 projekti, no tiem atbalstīja 5 projektus, 2018. gadā – saņemti 15 projekti, atbalstīti – 8 projekti.

Foto: 2020. gadā atbalstītais Mazais kultūras un tūrisma projekts “Grāmatas “100 fakti par Rēzekni” izdošana”, ko realizēja Latvijas muzeju biedrība un Latgales Kultūrvēstures muzejs. Foto: Aleksandrs Lebeds

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?