Rēzeknes pilsētas pašvaldība vienojusies ar Rēzeknes un Viļānu novadu pašvaldībām par sadarbību pilsētas atskurbtuves pakalpojumu izmantošanā.

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” kopš 2017.gada 1.aprīļa nodrošina atskurbšanas pakalpojuma sniegšanu. Pakalpojumu sniedz personām, kuras alkoholisko, un/vai citu apreibinošu vielu lietošanas rezultātā ir bezpalīdzības stāvoklī,  zaudējušas spēju patstāvīgi pārvietoties vai orientēties, vai citu iemeslu dēļ nespēj adekvāti uztvert apkārtējo situāciju, kā rezultātā var nodarīt kaitējumu apkārtējiem vai pašas sev, un kuras atskurbšanai nogādā Valsts policija.

Sociālā dienesta vadītājs Gunārs Arbidāns pastāstīja, ka 2020. gadā atskurbtuvē tika uzņemtas 925 personas, kopējā izrakstīto rēķinu summa bija 50 182 eiro, apmaksātie 24 026 eiro apmērā, tajā skaitā no Rēzeknes novada atskurbtuvē tika ievietotas 312 personas, par ko tika apmaksāti 15 259 eiro, no Viļānu novada pašvaldības atskurbtuvē bija ievietotas 21 persona, par ko apmaksāti 1105 eiro. Ar abām pašvaldībām sadarbības līgumi noslēgti uz vienu gadu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?