Līdz ar ārkārtas situāciju līdz 6. aprīlim, pielāgojoties situācijai un pastiprinātajiem ierobežojumiem, apmeklētājiem šobrīd ir iespēja izmantot kafejnīcas ZĪDS piedāvājumu līdzņemšanai, nopirkt kādu saldumu vai sildošu dzērienu kafejnīcas kioskā, sajust pavasari, doties virtuālā izstādes “Sieviete un mēness” pastaigā, kā arī baudīt kādu no GORS arhīva koncertierakstiem.

GORS Informācijas centrs-kase šobrīd katru darbadienu no 12.00 līdz 18.00 ir sasniedzams attālināti, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv. Informācijas centra apmeklējums iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Sestdienās un svētdienas informācijas centrs pagaidām slēgts. Sejas maskas “Vasals!” un GORS suvenīri ir nopērkami arī kafejnīcas ZĪDS kioskā. Sejas maskas vēl arvien ir iespējams pasūtīt arī piegādei uz citām vietām Latvijā ar Omniva vai pasta starpniecību. Pieteikuma forma pasūtījumiem: latgalesgors.lv/sejas-maskas-vasals.

Kafejnīca ZĪDS pasūtījumus pieņem katru dienu no 11.00 līdz 19.00 un tos izņemt, kā arī nopirkt kādu našķi no 12.00 līdz 20.00 var kafejnīcas ZĪDS kioskā, kurš atrodas jaunā vietā – pie Mazās zāles/kino ieejas. Ar kafejnīcas piedāvājumu iepazīties var mājaslapā, bet pasūtījumus var veikt, zvanot 28080700. Ar GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieka karti visam ZĪDS piedāvājumam no ēdienkartes, paņemot pasūtījumu pašiem uz vietas, atlaide 20 %.

Kamēr visapkārt ziema, pie Latgales vēstniecības GORS jau atnācis pavasaris. Zaļa zāle un putnu dziesmas dzirdamas tur ik dienu. Iekļauj koncertzāli savā pastaigas maršrutā un sasildies ar pavasarīgu bildi, un gardu karsto dzērienu no kafejnīcas “ZĪDS”.

Latgales vēstniecība GORS aicina 19. februārī 18.00 GORS profila sociālajā tīklā “Facebook” uz atkalsatikšanās koncertu vokālajā poēmā “Pēterburga”, šoreiz tikai attālināti. Komponista Georgija Sviridova vokālā poēma “Pēterburga”, pianistes Hertas Hansenas, solista Riharda Millera un stāstnieka Oresta Silabrieža izpildījumā, videoierakstā no Latgales vēstniecības GORS būs skatāma 19. februārī 18.00 GORS profilā sociālajā tīklā “Facebook”, bet pēc tam būs pieejams GORS mājaslapas sadaļā “Koncertieraksti”.

Šogad, pasniedzot Latgaliešu kultūras gada balvu „Boņuks” par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā, tiks godināts keramiķis Voldemārs Voguls. Balvas pasniegšanas ceremonija tiešraidē no Latgales vēstniecības GORS būs skatāma Latvijas Televīzijā 6. martā plkst. 21.05, kad tiks paziņoti vēl 10 latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks 2020” saņēmēji – svarīgāko un spilgtāko latgaliešu kultūras notikumu, aktivitāšu veidotāji un personības.

Kamēr izstādes ir liegtas apmeklētājiem klātienē, Latgales vēstniecība GORS piedāvā virtuāli piedzīvot pagājušā gada novembrī atklāto mākslinieces Helēnas Svilānes-Kuzminas (1949-2003) darbu izstādi “Sieviete un mēness” un kopā ar Latgales Kultūrvēstures muzeja Mākslas nodaļas vadītāju Inesi Dunduri  īpašā pastaigā piedzīvot katras gleznas stāstu. Virtuālā pastaiga pieejama GORS mājaslapas sadaļā “Izstādes” un facebook.com/latgalesgors.

Neaizmirstot par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā “Koncertieraksti” latgalesgors.lv/koncertieraksti. Koncertierakstu sadaļa papildināta gan ar koncertuzveduma “Latgolys freska” ierakstu, “Kremerata Lettonica” un Georgija Osokina gada noslēguma koncertu “Tiekamies mūzikā!” un citiem.

Aicinām visus koncertzāles apmeklētājus, tuvākus un tālākus atbalstītājus ievērot šī brīža ierobežojumos, būt veseliem, bet par norisēm un jaunumiem koncertzālē sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv, kā arī koncertzāles kontos @latgalesgors sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

Informāciju sagatavoja Kristiāna Valeniece, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?