No 18. februāra Rēzeknes pilsētā skatāmas vairākas ledus skulptūras, kas uzstādītas pie Rēzeknes pilsētas domes, Nacionālā biedrību kultūras nama un Latgales kultūrvēstures muzeja.

Ziema šogad bagātīgi dāvā visus iespējamos ziemas priekus un ikvienam bija iespēja tos izbaudīt, ievērojot šā gada ierobežojumus. Daudzu māju pagalmos mājvietu radis kāds sniegavīrs vai cita sniega skulptūra, jo Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centra pavisam nesen izsludinātais konkurss guva plašu rēzekniešu atsaucību.

Tagad Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs dāvina rēzekniešiem prieku baudīt ledus skulptūru dzirkstošo burvību. Ceturtdien, 18. februārī Atbrīvošanas alejā tika uzstādītas četras ledus skulptūras: pie Nacionālo biedrību kultūras nama (Atbrīvošanas aleja 97) rēzekniešus priecēs skulptūra “Rēzeknes pilskalns”, pie Latgales Kultūrvēstures muzeja (Atbrīvošanas alejā 102) – “Latgales keramika”, savukārt pretī Rēzeknes pilsētas domei (Atbrīvošanas alejā 93) jūs varēsiet apjūsmot no ledus izveidotas skulptūras “Rēzeknes logo” un “Saldēti ziedi”.

Saskaņā ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” pasūtījumu, skulptūras izgatavoja un uzstādīja SIA “Frostiart Baltic”.

Kaut gan saule jau arvien spožāk lūkojas uz pavasari, tomēr cerams, ka ledus skulptūras Rēzeknē tik drīz vēl neizkusīs un nodzīvos savu ziemas mūžu, priecējot garāmgājējus un veidojot skaistu fonu rēzekniešu šā gada ziemas fotogrāfijās.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?