Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” izsludina pieteikšanos Rēzeknes pilsētas jauniešu forumam “Iedvesmo Rēzekni”.

Foruma mērķis ir vērsts uz sadarbības veicināšanu starp jauniešiem un jauniešu iedvesmotājiem – jaunatnes darbiniekiem, skolotājiem, konsultantiem, jauniešu organizācijām un pašvaldības amatpersonām un tās darbiniekiem, kā arī citām jaunatnes jomā iesaistītajām un ieinteresētām pusēm Rēzeknes pilsētā. Pretendentus aicinām pieteikt kādā no piecām nominācijām: “Labākā nometne Rēzeknes bērniem”, “Labākais iniciatīvu projekts”, “Rēzeknes pilsētas gada iedvesma” (nomināciju piešķir jaunietim vecumā no 13 līdz 25 gadiem), “Rēzeknes pilsētas jauniešu iedvesmotājs” (nomināciju piešķir jaunatnes darbiniekam/jauniešu iedvesmotājam), “Rēzeknes pilsētas jauniešu virzītājspēks” (nomināciju piešķir jaunatnes organizācijai).

ARPC “Zeimuļs” aicina Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās iestādes, NVO, biedrības, jauniešu centrus un ikvienu jaunieti līdz šī gada 12. martam pieteikt pretendentus kādā no piecām nominācijām, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi eleonora.ivanova@rezekne.lv (pieteikuma veidlapas – zeimuls.lv)

Lai arī turpmāk nezūd motivācija darboties, realizējot jaunus projektus un nometnes!

Informācija pa tālr. 26033202.

Eleonora Ivanova, jaunatnes lietu speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?