Tempo turnīrs ir sacensības šahā, kas norisinās reizi mēnesī visa gada garumā. Kaut arī parasti no 12 izspēlētiem turnīriem uzvarētāja noskaidrošanai kopvērtējumā tika ņemti 8 labāko posmu rezultāti, tad iepriekšējo gadu, pandēmijas dēļ, norisinājās tikai 7 posmi, no kuriem tika ņemti katra dalībnieka 6 labāko posmu rezultāti.

Laureāti tika apbalvoti divās vecuma grupās – Jauniešu grupā (2002. gadā dzimušie un jaunāki) un Open grupā (2001. gadā dzimušie un vecāki).

Jauniešu grupā tika apbalvoti 6 labākie vietu ieguvēji no turnīra kopvērtējuma tabulas. VI vietā ar 17 punktiem ierindojās Dzintars Kuzņecovs (reitinga punkti – 1111), V vietā ar iegūtiem 17,5 punktiem tikai 4 izspēlētos posmos – Martijs Krakops (1484). IV vietā ar 20 punktiem – Maksims Šestakovs (1205), godalgoto vietu sarakstā trešajā vietā ar 21 punktu ierindojās Armands Mūrnieks (1173), vicečempiona godā ar 22,5 punktiem kļuva Lauris Lazovskis (1311), par turnīra čempioni, ar iegūtiem 29,5 punktiem kopvērtējumā, tika atzīta Jekaterina Smirnova (1498).

Open grupā, tika apbalvoti 3 godalgoto vietu īpašnieki no turnīra kopvērtējuma tabulas. III vieta ar 23,5 punktiem izcīnīta Aleksandram Vasiļkovam (1429). Par II vietas īpašnieku ar 28 punktiem 5 posmos kļuva Anatolijs Jasinskis (1664), un čempiona tituls Georgijam Ņikiforovam (1515) ar 29 punktiem.