SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” (OCR) piedalās konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” nominācijā jaunbūve – sabiedriska ēka. Konkursa pieteikumu skaits ir gandrīz 140, raksturojot pērnā gada arhitektūras un būvniecības ražu 10 nominācijās.

OCR jaunajā daudzfunkcionālajā arēnā pieejami daudzfunkcionālās sporta zāles, ledus halles, modernas trenažieru un aerobikas zāles pakalpojumi. 2020 .gada 19. septembris kļuva par starta līniju jauniem projektiem, kā arī iespaidīgiem un vēl nebijušiem pasākumiem.

OCR vadība izsaka pateicību Rēzeknes pilsētas domei par to, ka Rēzeknes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem beidzot ir pieejama kvalitatīva pilna servisa sporta bāze, kurā tiek nodrošinātas ne vien sportošanas, bet arī atpūtas un izklaides iespējas.

Pateicoties SIA “Arčers” būvniekiem, SIA “BaltLine Globe” būvuzraugiem, SIA “REM PRO” arhitektei un pārējiem, kas piedalījušies vērienīgā projekta realizācijā, ir tapis moderns sporta objekts, piemērots ne tikai profesionāliem sportistiem, bet jebkuram sporta entuziastam.

OCR komanda cer, ka konkursa žūrija atzinīgi novērtēs objekta pieteikumu un šajā konkursā izdosies iegūt godalgotas vietas un aicina apmeklētājus atbalstīt OCR dalību konkursā, veltot pozitīvas domas.

Svinīgās ceremonijas laiks un laureātu paziņošana plānota 2021. gada marta sākumā. Visi konkursam nominētie objekti ir apskatāmi vietnē www.buvniekupadome.lv/konkurss/4943/. Tāpat arī visi pieteikumi būs iekļauti fotoizstādē, kas atradīsies Līvu laukumā Rīgā no 2021. gada februāra beigām līdz marta beigām.

Informāciju sagatavoja Antra Loce, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” mārketinga speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?