Veselības Ministrija aicina seniorus vecumā virs 70 gadiem, kas vēlas vakcinēties pret Covid-19, pieteikties vakcīnas saņemšanai trīs veidos:

  • pie ģimenes ārsta,
  • zvanot pa Vakcinācijas projekta biroja bezmaksas tālruni 8989 (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00),
  • vietnē www.manavakcina.lv

Ja ģimenes ārsts ir arī vakcinācijas pakalpojumu sniedzējs, tad ģimenes ārsts veiks reģistrēšanu vakcīnai, kā arī vakcinācijas process notiks turpat – ģimenes ārsta praksē. Tomēr, ja ģimenes ārsts, kura prakse neveic vakcināciju pret Covid-19, var rekomendēt personām, kas ir reģistrējušās attiecīgā ģimenes ārsta pacientu sarakstā, reģistrēties vakcinācijai portālā “manavakcina.lv” vai nosūtīt minētās personas vakcinēties uz ārstniecības iestādi, kurai ir līgums ar konkrēto ģimenes ārsta praksi par vakcinācijas pakalpojumu nodrošināšanu.

Centralizēti saņemtos vakcinēto personu pieteikumus, kas veikti caur Veselības ministrijas Vakcinācijas projekta biroja izveidoto centralizēto tālruņa līniju 8989 vai caur portālu manavakcina.lv, Vakcinācijas projekta birojs iesniedz attiecīgajā, personas izvēlētajā ārstniecības iestādē, kas veic vakcinācijas pakalpojumus. Jāuzsver, ka Rēzeknes slimnīca veic vakcinācijas pret Covid-19 pakalpojumus tikai atbilstoši Vakcinācijas projekta biroja, kā arī ģimenes ārstu iesniegtajam vakcinējamo personu sarakstam.

Veicot zvanu uz centralizēto tālruņa līniju 8989 ir jābūt gatavam nosaukt savu personas kodu un vārdu/uzvārdu, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi. Būs iespēja norādīt arī otru – kāda tuva cilvēka – tālruņa numuru, uz kuru zvanīt, lai justos droši, ka patiešām būs sasniedzami brīdī, kad pienāks vakcinācijas laiks.

Ja Jums rodas jautājumi par vakcīnām vai vakcināciju pret Covid-19, atbildes atradīsies https://www.spkc.gov.lv/lv/atbildes

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?