Rēzekne turpina attīstīties un realizē vērienīgu projektu, kas orientēts uz atpūtas iespējām dabā. Pie Kovšu ezera top kempinga administratīvā ēka un kempinga zona, pludmales kafejnīca, laivu māja un laivu mājas zona, kā arī dabas taka. Tāpat uzsākti darbi rekreācijas centra būvniecībai.

Ceturtdien, 25. februārī, domes sēdē pieņemts lēmums pagarināt topošā rekreācijas centra nomas tiesību trešo izsoli un organizēt to 4. jūnijā. Rēzeknes rekreācijas centrs atradīsies Brīvības ielā 23a. Apbūves laukums ir 1585 m², tilpums 16 535 m³, kopējā telpu platība 3076 m², ārtelpu platība terase 149 m². Rekreācijas centrs tiks uzbūvēts saskaņā ar būvprojektu “SPA un Viesnīcas kompleksa jaunbūve (I kārta, II kārta), Brīvības ielā 23a, Rēzeknē. Būvniecības 2 kārta. SPA”. Ēkai ir piesaistīts zemesgabals 0,2497 ha platībā Brīvības ielā 23a.

Lai arī viesnīcu bizness ir pandēmijas laikā cieš grūtības, Rēzekne meklē īstus jomas profesionāļus, kas ir gatavi strādāt, augt un attīstīties. Pandēmija beigsies un Rēzekne būs gatava uzņemt viesus tos pārsteidzot ar kaut ko jaunu un skaistu.

Nomas objekta raksturojums, iznomāšanas nosacījumi, tehniskā specifikācija, pieteikuma dokumentācija, nomas līguma projekts pieejams šeit.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?