Pēc pāris dienām klāt būs pavasara pirmais mēnesis, kas nav iedomājams bez ziediem un sieviešu godināšanas. Rēzeknē Sieviešu dienas svinības 15 gadus ir bijušas īpašas ar biedrības “Uzņēmīgo sieviešu klubs “Sentio”” organizēto konkursu, kurā tiek godinātas rēzeknietes, kuras ar savu darbu un paraugu ir pelnījušas līdzcilvēku īpašu atzinību.

Šīgada īpašie apstākļi likuši mainīt arī šī konkursa norises formātu, proti – goda titula ieguvējas vārds tiks paziņots pašvaldības informatīvā izdevuma “Rēzeknes Vēstnesis” 27. marta numurā. Taču šis noilgums ir pamatots, jo vieš cerības, ka varbūt aprīļa sākumā situācija valstī būs labvēlīga un varēsim tikties kaut nelielā pasākumā klātienē, kā tas ir bijis visus šos gadus. Konkursa norisi atbalsta Rēzeknes pilsētas dome un pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

Šogad konkursam tika pieteiktas šādas rēzeknietes: Gunta Trušele (Rēzeknes poliklīnikas ģimenes ārste); Rita Kozlova (Rēzeknes pilsētas domes arhīva pārzine); Krista Freiberga (sieviešu apģērbu veikala “K-STORE” dibinātāja); Jeļena Grabovščika (SIA “XP grāmatveži” līdzdibinātāja un vadītāja); Anna Gavrilova (Rēzeknes slimnīcas Infekciju slimības nodaļas virsmāsa); Inna Seļģicka (Rēzeknes pensionāru dienas centra sporta un deju pasniedzēja) un Nadežda Osipova (Rēzeknes krievu kora “Bereģiņi” vadītāja un diriģente). Ar visām nominantēm konkursa rīkotāji sazināsies personīgi.

Tā kā kopš pagājušā gada esam sākušas paziņot nominanšu vārdus pirms pasākuma, tad jācer, ka minētajām sievietēm šīgada marts būs īpašs un gaidu pilns, jo droši vien, uzzinot par dalību konkursā, viņas saņems īpašākus apsveikumus arī Sieviešu dienā! Sagaidot martu un pavasari, vēlos atgādināt visām sievietēm, ka nekur nemāca, kā būt sievai, mammai, sievietei, to skolu katra iziet pati, bet mūsu skaistums – iekšējais un ārējais – dzimst galvā! Lai šis sarežģītais laiks mūsos saglabā sievišķību un rada augsni jauniem sasniegumiem.

Jeļena Kovaļeviča, biedrības “Uzņēmīgo sieviešu klubs “Sentio”” valdes locekle

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?