Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 inficēto skaits Rēzeknē bija 167, savukārt vairākās pašvaldības iestādēs visi inficētie darbinieki ir izveseļojušies un jaunu saslimušo nav.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijas ēkā konstatēti četri inficēšanās gadījumi, taču kontaktpersonas nav noteiktas un saslimušie ārstējas mājās ģimenes ārstu uzraudzībā.

Viena no Rēzeknes pilsētas pašvaldības Covid-19 visvairāk skartajām struktūrvienībām decembrī un janvārī bija “Sociālais dienests”, taču šobrīd Sociālā dienesta administrācijā, Aprūpes mājas birojā, Bērnu sociālo pakalpojumu centrā un Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā inficēto nav. Trīs Patversmes darbinieki turpina ārstēties.

Arī Rēzeknes slimnīcā situācija uzlabojusies un ar Covid-19 saslimuši divi darbinieki, kas atrodas karantīnā, bet 2 tiešās kontaktpersonas – pašizolācijā.

Šobrīd slimnīcā ārstējas 58 pacienti ar Covid-19, trim no viņiem smaga slimības gaita.

SIA “Rēzeknes satiksme” informēja, ka uzņēmumā šobrīd ir viens inficēšanās gadījums, kā arī viens gadījums konstatēts Latgales vēstniecības GORS kolektīvā.

Rēzeknes Izglītības pārvalde pastāstīja, ka 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem Rēzeknes pilsētā pašlaik ir 605, bet lai atsāktu mācības klātienē šim rādītājam ir jābūt zem 200.

Lai arī saslimšanas gadījumu skaits samazinās, Rēzeknes pašvaldība iedzīvotājus aicina turpināt ievērot ierobežojumus un iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?