Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” jau trīs gadus pēc kārtas notika pasākums “Mana izaugsmes iespēja”, kas jauniešiem vienuviet piedāvāja iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā, brīvprātīgo darbu, neformālo un interešu izglītību, ar mērķi palīdzēt izvēlēties sev piemērotāko izaugsmes ceļu.

Pasākuma “Manas izaugsmes iespējas” viesi bija Latvijas mācību iestādes, kas prezentēja jaunākās mācību programmas un dažādus mācību kursus. Izglītības iestāžu stendos jauniešiem un visiem interesentiem bija iespēja sastapt gan pasniedzējus, gan audzēkņus un studentus, uzzināt, kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte, kā arī uzzināt par tālmācību, e-studijām.

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un Latvijā, atvērto durvju dienu pasākumi tiek organizēti tiešsaistes režīmā.

Lai iepazīstinātu topošos reflektantus ar studiju iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas un citas izglītības iestādes piedāvā apmeklēt Atvērto durvju dienu pasākumus tiešsaistes režīmā. Atvērto durvju dienu tiešraižu ierakstus un virtuālās tūres izglītības iestādēs meklē pielikumā, izglītības iestāžu mājaslapās un sociālo tīklu vietnēs.

Plašāk www.niid.lv, kur apkopotā informācija tiek regulāri papildināta.

Jau drīz Rēzeknes pilsētas jauniešiem būs iespēja paust savu viedokli aizpildot anketu par nodarbinātību un karjeru, kas tika sagatavota “Karjeras attīstības atbalsta stratēģijas” ietvaros ar mērķi radīt priekšnoteikumus jauniešu karjeras izvēlei un sekmēt prasmju attīstību uzņēmējdarbībai.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?