Rēzeknes pilsētas pašvaldībā notiek darbs pie tehniskās dokumentācijas sagatavošanas Rīgas ielas, V.Seiles ielas, Stacijas ielas un vairāku citu ielu posmu rekonstrukcijas darbiem, ko plānots uzsākt jau 2021. gadā.

Rēzeknes Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītāja vietnieks Imants Mekša pastāstīja, ka līdz šī gada 15. martam plānots izsludināt Rīgas ielas būvniecības darbu iepirkumu un iesniegt projekta pieteikumu ES līdzfinansējuma saņemšanai.

“Jau izstrādāts tehniskais projekts posmam no dzelzceļa pārbrauktuves pie garāžu kooperatīva līdz pilsētas robežai, savukārt tehniskais projekts uz ielas seguma atjaunošanu posmā no N.Rancāna ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei ir izstrādes stadijā,” pastāstīja I.Mekša.

Kopējās projekta plānotās izmaksas veido aptuveni 2,4 miljonus eiro, bet būvniecības darbus plānots uzsākt jau šajā būvniecības sezonā.

Šobrīd tiek aktualizēta arī V.Seiles ielas tehniskā dokumentācija un remontdarbus posmā no Brāļu Skrindu ielas līdz N.Rancāna ielai plānots uzsākt jau šogad. Tāpat arī notiek darbs pie Stacijas ielas atjaunošanas projekta realizācijas, 2021. gadā uzsākot Stacijas ielas rotācijas apļa rekonstrukciju.

I.Mekša pastāstīja, ka 2021. gadā plānota arī vairāku citu pilsētas ielu atjaunošanas darbi: “Jau ir izsludināts iepirkums uz vairāku ielu posmu projektēšanu, tajā skaitā Liepu iela visā garumā, Atmodas iela, Kooperatīva šķērsiela, Pulkveža Brieža iela posmā no Zemnieku ielas līdz Krasta ielai un Dzirnavu ielas pievads Krasta ielai.” Projektēšanas darbu termiņš ir četri mēneši, līdz ar to arī šo ielu remontdarbi tiks uzsākti 2021. gadā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?