Četri 2020. gadā Rēzeknes pilsētā notikušie pasākumi kļuvuši par konkursa “Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva” finālistiem četrās kategorijās.

Lai arī pagājušais gads pasākumu rīkotājiem Covid-19 vīrusa izplatības dēļ bija izaicinājumiem bagāts, Rēzeknes pilsētā visa gada garumā, pielāgojoties spēkā esošajiem ierobežojumiem, tika nodrošināta dažādu pasākumu un aktivitāšu norise.

Latvijas Pasākumu forums pirmo reizi organizē Izcilības balvu ar mērķi atzīmēt izcilus notikumus, pasākumu organizatorus, uzņēmumus, radošos un tehniskos risinājumus un norises vietas pasākumu jomā. Starp 2020. gada finālistiem četrās kategorijās kļuvuši arī Rēzeknes pilsētā notikuši pasākumi:

  • “Olimpiskā centra Rēzekne” atklāšanas pasākums kategorijā “2020. gada izcilākais notikums Latgalē”;
  • Gaismas pastaiga “Sarkanbaltsarkanais” kategorijā “2020. gada izcilākais notikums Latgalē”;
  • “Rēzeknei – 735: pilsētas svētki un gaisa balonu festivāls” kategorijās “2020. gada izcilākais notikums Latgalē” un “2020. gada izcilākie pilsētas svētki”;
  • Multimediālā brīvdabas fantāzija “Sapnis Rēzeknē” kategorijās “2020. gada izcilākais notikums Latgalē”, “2020. gada izcilākais pilsētvides noformējums” un “2020. gada izcilākais gaismas objekts/projekcija”.

Izcilības balva atzīmē izcilu darbību pasākumu jomā, balvas saņēmēju vidū iekļaujot izcilākos nozares profesionāļus – privātā un publiskā sektora pārstāvjus, valsts un pašvaldību pasākumu jomas iestādes, pasākumu organizētājus, producentus, pasākumu norišu vietas, nozares pakalpojumu sniedzējus un piegādātājus, kā arī citus pasākumu nozares uzņēmumus un iestādes.

2020. gada Izcilības balva tiks pasniegta virtuāli 2021. gada 24. martā. Nominantu pieteikumi tika pieņemti no 2021. gada 10. februāra, Latvijas Pasākumu foruma dalībnieku balsojums notiks no 2021. gada 1. līdz 20. martam.

Balvas nominantus noteiks nozares profesionāļu žūrija, bet balvas saņēmējus – visu Latvijas Pasākumu foruma dalībnieku aizklāts balsojums.

Vairāk informācijas: https://pasakumuforums.lv/

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?