Bieži vien daži rēzeknieši pilsētas vadībai pārmet to, ka centrs ir sakārtots, tad pilsētas nomalēs vēl ir daudz nolaistu teritoriju. Ar laiku arī šis teritorijas tiks sakārtotas, un kā piemērs var būt zemesgabals 5,75 hektāru platībā Torņa ielā 8.

Daudzus gadus šī teritorija bija praktiski pamesta. Kādreiz šeit bija nelieli mazdārziņi, tomēr vasarnīcas tur netika likumīgi būvētas, bet cilvēki veidoja šķūnīšus un pagaidu būdiņas no palīgmateriāliem. Pēdējos gados ar pašvaldību par šo mazdārziņu nomu nebija noslēgts neviens līgums, dārzi tika pamesti, un teritorija sāka aizaugt ar krūmiem un kļuva purvaina.

Pagājušajā gadā sākās šīs teritorijas sakārtošanas darbi – izcirsti krūmi, nojauktas pagaidu būdas. Tagad uz šo teritoriju tiek vesta grunts, kas izraudzīta rekreācijas centra būvniecības vajadzībām, un notiek zemesgabala līdzināšanas darbi. Kad noslēgsies šīs teritorijas sakārtošanas darbi, pašvaldība plāno vienu zemesgabalu sadalīt dažos mazākos un pārdot zemi izsolē privātmāju būvniecībai. Neskatoties uz to, ka Torņa iela uzskatāma par nomali, līdz pilsētas centram taču nav tālu un jau šodien ir iespēja ierīkot visas komunikācijas pie mājām. Tādējādi Rēzeknē kļūs par vēl vienu pamestu un degradētu teritoriju mazāk un, pilnīgi iespējams, ka nākotnē Torņu ielas apkārtne kļūs par vienu no prestižākajiem mūsu pilsētas mazstāvu privātās apbūves rajoniem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?