Vēl tikai līdz 22. martam vari iesniegt pieteikumu uzņemšanai LIAA biznesa inkubatoros, tostarp LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmā, lai attīstītu savu produktu vai pakalpojumu un izveidotu globāli konkurētspējīgu uzņēmumu. Mēs gaidām tavu vienradzi!

Pirmsinkubācijas programmai Tev vajadzēs biznesa ideju, vēlmi kļūt par uzņēmēju un vēlmi mācīties, kā uzsākt biznesu. Lai pretendētu uz atbalstu inkubācijas programmā ir jābūt dibinātam uzņēmumam (ne vecākam par 3 gadiem) un produkta prototipam vai pakalpojuma dizainam/plānam. Nav obligāts nosacījums, bet kā priekšrocība tiks uzskatīts eksporta potenciāls un ja jaunuzņēmums pārstāvēs augsto vai vidēji augsto tehnoloģiju jomu.

Pirmsinkubācijas programmas dalībnieki sešu mēnešu laikā piedalās intensīvā apmācību programmā, radot un testējot sava produkta vai pakalpojuma prototipu, papildus saņemot kompetentu mentoru atbalstu un ieteikumus biznesa izaicinājumu risināšanai, piekļuvi kopienai un koprades telpām.

Savukārt inkubācijas laikā dalībnieki saņem dažādu veidu konsultācijas, tostarp no mentoriem, kas ir zinoši konkrētajā nozarē, iespēju apmeklēt padziļinātus seminārus un apmācības, piekļuvi koprades telpām un Latvijas lielākajai jauno uzņēmēju kopienai, kā arī finansiālu atbalstu – 50% līdzfinansējumu dažādiem pakalpojumiem, iekārtu un aprīkojuma iegādei un 30% līdzfinansējumu izejmateriālu un izejvielu iegādei.

Pirmdien, 15. martā plkst. 15.00 visi interesenti aicināti uz LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora konsultāciju stundu par pieteikuma aizpildīšanu inkubācijas vai pirmsinkubācijas programmai.

Vairāk par konsultāciju stundu uzzini Facebook kontā LIAARezekne: https://ej.uz/konsultacijustunda. Reģistrējies šeit.

Saņem individuālu konsultāciju par biznesa inkubatora sniegto atbalstu, prasībām programmu dalībniekiem un pieteikšanās kārtību, piesakoties konsultācijai rezekne@liaa.gov.lv vai 62401095.

Pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz 2021. gada 22. marta plkst. 23.59).

Evija Piebalga, vecākā projektu vadītāja, Rēzeknes biznesa inkubators, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?