Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 inficēto skaits Rēzeknē ir 141, savukārt lielākā daļa pašvaldības darbinieku, ievērojot aktuālos MK noteikumus, darbu veic attālināti.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijas ēkā uz šo brīdi konstatēti trīs inficēšanās gadījumi, kas ārstējas mājās ģimenes ārsta uzraudzībā. Rēzeknes pilsētas domes administrācijā lielākā daļa darbinieku strādā attālināti, savukārt darbinieki, kuriem jānodrošina pašvaldības funkciju izpildes nepārtrauktība darbavietu apmeklē pēc grafika, saskaņojot ar tiešo vadību. Darbinieki, kas strādā attālināti, ir telefoniski sasniedzami un zvani no darba telefona tiek pāradresēti. Domes darba grupu un komisiju darbs, kā arī domes komitejas un domes sēdes arī notiek attālinātā režīmā.

Viena no Rēzeknes pilsētas pašvaldības Covid-19 visvairāk skartajām struktūrvienībām decembrī un janvārī bija pārvalde “Sociālais dienests”, taču šobrīd Sociālā dienesta administrācijā, Bērnu sociālo pakalpojumu centrā un Patversmē inficēto nav. Aprūpes mājās birojā viens darbinieks turpina ārstēties, savukārt Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā klientu vidū konstatēti divi jauni inficēšanās gadījumi.

Rēzeknes slimnīcā ārstējas 62 ar Covid-19 inficēti pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 22. martam Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 805 Covid-19 pacienti. Inficēšanās ar Covid-19 nav konstatēta nevienam darbiniekam, bet 4 darbinieki, kā tiešās kontaktpersonas, atrodas mājas karantīnā.

Lai arī saslimšanas gadījumu skaits samazinās, Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?