Dzelteni vides objekti - fragments no olas un lieldienu zaķis

Mēs varam radīt svētku noskaņojumu sev un citiem, it īpaši, ja runa ir par tik krāšņiem, pavasarīgiem un priecīgiem svētkiem kā Lieldienas. Lai gan daudzas norises pagaidām ir pārceltas virtuālajā vidē, tomēr daži Lieldienu pasākumi ilgs pat vairāk kā mēnesi. Šogad rēzekniešus gaida ļoti plaša un daudzveidīga Lieldienu programma, kas ļaus radoši izpausties, iegūt jaunas un noderīgas prasmes, izstaigāt dzimto pilsētu un nodrošināt sev svētku noskaņojumu.

Akcija “Iekrāso Lieldienas” (29. marts – 16. aprīlis) – ARPC “Zeimuļs” katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 15.30 var saņemt Lieldienu dekorējumu komplektiņu (finiera olas un zaķus). Tos kopā ar ģimeni izkrāsojiet un iekariet sev tīkamā vietā. Līdz 5. maijam bildi ar rezultātu atsūtiet uz arpckonkursi@inbox.lv. Vairāk – www.zeimuls.lv

Radošās darbnīcas (30. martā plkst. 12.00) – dekora izgatavošana no dzeltenas dzijas un kartona) un konkurss “Sakārto Lieldienu laika ticējumus!” (19. marts – 9. aprīlis) – jāsakārto ticējumi, jāuzzīmē olu grozs. Atsūti ziņu, pievieno komentāros FB vai atnes ticējumus un zīmējumu uz Bērnu bibliotēku. Abas aktivitātes – Bērnu bibliotēkas lapā vietnē “Facebook”.

Atraktīvā spēle pilsētvidē “Olu medības” (1. aprīlis – 2. maijs) – meklējiet Lieldienu zaķa noslēptās krāsainās olas īpašos slēpņos dažādās pilsētas vietās un anketā atzīmē savus atradumus. Anketa atrodama arī Rēzeknes TIC lapā FB vai kastītē pie TIC ieejas (Krasta ielā 31). Aizpildīto anketu sūti uz tic@rezekne.lv Atrodi visus slēpņus un laimē balvas!

Akcija “Saķer Lieldienu zaķi aiz ļipas” (3. aprīlis – 2. maijs). Ja pilsētas ielās sastapsi īpašu svētku zaķi, ķer viņu aiz ļipas jeb nofotografējies drošā attālumā vai ar zaķi fonā un bildi ieliec #lieldienasrezekne

Ģimenes pārgājiens “Lieldienu zaķiem pa pēdām” (2. aprīlis – 2. maijs): trīs maršruti (5, 7, 9 km) ar pieturpunktiem. Pie katra būs jāveic uzdevums, kas balstīts uz Lieldienu ticējumiem. Kartes un uzdevumus varēs lejupielādēt Sporta pārvaldes un “Zeimuļs” lapā FB un www.zeimuls.lv, kā arī Lieldienu dienā plkst. 11.00-13.00 maršrutu starta vietā (Festivāla parkā) staigās zaķi, kuri aicinās uz aktivitāti un dalīs kartes.

Āra aktivitātēs un svētku laikā lūdzam turpināt ievērot Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus un ieteikumus!

Radošās meistarklases “Radām un rādām Lieldienas!”

No 29. marta līdz 1. aprīlim Rēzeknes Kultūras un tūrisma centra lapā vietnē “Facebook” ikviens – individuāli un ģimenes – varēs vērot videoierakstus un līdzdarboties dažādās aktivitātēs.

29. martā – rotājam: Nandita Kirejeva (dekori ar olām), Ilze Ontužāne (dekors no zariem), Skaidrīte Romančuka (olu marmorizēšana);

30. martā – veidojam: Jevgenija Dudukalova (zaķis no olas ar paliktni), Dana Pavļukeviča (no fimo masas), Dzintra Gribuste (cālēns no dzijas);

31. martā – ejam dabā: Olga Deksne (zaķi un olas no māla), Osvalds Batņa (putnu būrīša gatavošana);

1. aprīlī – krāsojam: Diāna Pleikšne-Volkova, biedrības  “Rēzeknes māmiņu klubs”  dalībniece (olu krāsošana ar ekokrāsām), Lāsma Leiņa-Sviridenko (marmora olas ar sīpolu mizām), Ināra Stepanova (pavasara truši un pildītas olas).

Lieldienu noskaņai – piedalieties minētajās aktivitātēs, ieplānojiet pastaigas, lai baudītu rotājumus pilsētvidē, fotografējieties un dalieties ar pamanīto skaistumu (#lieldienasrezekne). Lai pavasaris un svētki ienāk katrā mājā!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?