Jau iepriekš vēstīts, ka Rēzeknes pilsētas Kultūras un atpūtas parkā notiek ievērojami rekonstrukcijas darbi, lai Rēzeknes bērni, viņu vecāki un jaunieši jau maijā varētu gan atpūsties bērnu rotaļu laukumā, gan skrituļot skeitparkā un velo trasē.

Kamēr velo trases un skeitparka būvniecība pamazām tiek atsākta pēc tehnoloģiskā pārtraukuma ziemā, bērnu rotaļu laukums Kultūras un atpūtas parkā nu ir atklāts un pilnībā gatavs lietošanai. Protams, tehniski uzlabojumi tiks veikti visu laiku, bet šobrīd visas iekārtas bērniem ir brīvi pieejamas un gaida savus mazos un lielos apmeklētājus.

Bērnu rotaļu laukumā uzstādītas 20 jaunas iekārtas, kuru izgatavošanā par pamatu iekārtu konstruktīvajiem elementiem un dizaina principiem izmantota robīnijas koksne. Laukums aprīkots ar tādām iekārtām kā līdzsvara šūpoles, balansēšanas iekārtas, trošu ceļš, kāpelēšanas konstrukcijas, slidkalniņi, šūpoles un citas rotaļu iekārtas, kas paredzētas bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Abas rotaļu laukuma puses ir aprīkotas arī ar piknika galdiem un soliem, kā arī velo statīviem, kas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ļauj kvalitatīvi, ērti un droši pavadīt savu brīvo laiku un sagaidīt pavasari.

Apmeklējot parku, lūgums ievērot arī teritorijas un iekārtu lietošanas noteikumus, kas ir aprakstīti uz izvietotajām informācijas zīmēm. Parka teritorijā aizliegts smēķēt, lietot alkoholu un citas apreibinošas vielas. Tāpat lūgums vecākiem rūpēties par bērnu drošību un neatstāt bērnus bez uzraudzības.

Informējam, ka ir mainīts arī sabiedriskās tualetes darba laiks:

  • no 1. aprīļa – no plkst. 10.00 līdz 19.00,
  • no 1.maija – no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Sagaidīsim pavasari kopā atjaunotajā bērnu rotaļu laukumā Kultūras un atpūtas parkā!

Informāciju sagatavoja Krista Freiberga, Rēzeknes pilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?