Rēzeknes pašvaldība sadarbībā ar Rēzeknes slimnīcu un Latgales vēstniecību GORS ir izveidojuši vakcinācijas punktu, kurš ir ērti pieejams, drošs ikvienam Rēzeknes pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotājam.

Otrdien, 30. martā, Rēzeknes pilsētas dome pieņēma lēmumu par sadarbības līguma slēgšanu ar Latvijas Republikas Veselības ministriju un Nacionālo veselības dienestu par Covid-19 vakcinācijas centra darbības nodrošināšanu. Ar centra darbību saistītie izdevumi sākotnēji tiks segti no pašvaldības budžeta līdzekļiem, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem tiks atlīdzināti no valsts budžeta līdzekļiem.

Izveidotas četras vakcinācijas plūsmas, kas atbilst Vakcinācijas projekta biroja izstrādātajām rekomendācijām un prasībām. Vakcinācijas jauda šajā punktā ir 3000 iedzīvotāju nedēļā, ar iespēju vakcinēšanas kapacitāti palielināt.

Vakcināciju veiks četras profesionālas Rēzeknes slimnīcas vakcinācijas brigādes, kuru sastāvā ir ārsts/ārsta palīgs, māsa un reģistrators.

Rēzeknes slimnīca ir saņēmusi Veselības Inspekcijas atzinumu, ka iekārtotais vakcinācijas punkts atbilst prasībām, un nekavējoties var uzsākt darbu.

Sestdien, 3.aprīli plānots vakcinācijas punkta darbības izmēģinājums, kura laikā tiks pārbaudīta pacientu plūsma, vakcinācijas procesa raita norise, epidemioloģisko prasību nodrošināšana un citas procesa detaļas.

Izmantojiet iespēju pieteikties vakcinācijai:

  • Reģistrācija manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.
  • Prioritārās grupas:
    • Personas vecumā virs 70 gadiem,
    • Personas ar hroniskām saslimšanām.

 

1 Comment
  1. Jūlija 1 gada atpakaļ

    Vēlos zināt vai Rēzekne var dabūt poti MODERNA

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?