Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 inficēto skaits Rēzeknē ir 157, savukārt lielākā daļa pašvaldības darbinieku, ievērojot aktuālos MK noteikumus, darbu veic attālināti.

Jau 3. aprīlī darbu sāks Rēzeknes liela mēroga vakcinācijas centrs, kas atradīsies Latgales vēstniecībā GORS. Pašvaldība aicina iedzīvotājus reģistrēties vakcīnai manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijā lielākā daļa darbinieku strādā attālināti, savukārt darbinieki, kuriem jānodrošina pašvaldības funkciju izpildes nepārtrauktība darbavietu apmeklē pēc grafika, saskaņojot ar tiešo vadību. Darbinieki, kas strādā attālināti, ir telefoniski sasniedzami un zvani no darba telefona tiek pāradresēti. Domes darba grupu un komisiju darbs, kā arī domes komitejas un domes sēdes arī notiek attālinātā režīmā.

Rēzeknes slimnīcā pašlaik ārstējas 55 ar Covid-19 pacienti, trim no viņiem ir smaga slimības gaita.

Ar Covid-19 saslimuši četri Rēzeknes slimnīcas darbinieki, bet viens darbinieks, kā tiešā kontaktpersona, atrodas karantīnā.

Viena no Rēzeknes pilsētas pašvaldības Covid-19 visvairāk skartajām struktūrvienībām decembrī un janvārī bija pārvalde “Sociālais dienests”, taču šobrīd Sociālā dienesta administrācijā, Patversmē un Bērnu sociālo pakalpojumu centrā inficēto nav. Aprūpes mājās birojā viens darbinieks turpina ārstēties. Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā viens klients turpina ārstēšanos, bet darbinieku vidū konstatēts viens jauns inficēšanās gadījums un vienam darbiniekam noteikts kontaktpersonas statuss.

Ar Covid-19 pozitīvi ir arī divi Latgales vēstniecības GORS darbinieki. Trīs darbiniekiem noteikts kontaktpersonas statuss.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un iedzīvotājus vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?