Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 155 rēzeknieši, savukārt lielākā daļa pašvaldības darbinieku, ievērojot aktuālos MK noteikumus, darbu veic attālināti.

Jau ziņots, ka 3. aprīlī Rēzeknes masu vakcinācijas centrā Latgales vēstniecībā GORS prioritāro grupu iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19 noritēja bez aizķeršanās. Dienas laikā četrās plūsmās tika vakcinētas 198 personas, kas ir vairāk nekā sākotnēji tika plānots. Pašvaldība aicina iedzīvotājus reģistrēties vakcīnai manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.

Rēzeknes pilsētas domes administrācijā lielākā daļa darbinieku strādā attālināti, savukārt darbinieki, kuriem jānodrošina pašvaldības funkciju izpildes nepārtrauktība darbavietu apmeklē pēc grafika, saskaņojot ar tiešo vadību. Darbinieki, kas strādā attālināti, ir telefoniski sasniedzami un zvani no darba telefona tiek pāradresēti. Domes darba grupu un komisiju darbs, kā arī domes komitejas un domes sēdes arī notiek attālinātā režīmā.

Rēzeknes slimnīcā pašlaik ārstējas 66 ar Covid-19 inficēti pacienti, vienam no viņiem ir smaga slimības gaita.

Ar Covid-19 saslimis viens Rēzeknes slimnīcas darbinieks, bet viens darbinieks, kā tiešā kontaktpersona, atrodas karantīnā.

Viena no Rēzeknes pilsētas pašvaldības Covid-19 visvairāk skartajām struktūrvienībām decembrī un janvārī bija pārvalde “Sociālais dienests”, taču šobrīd Sociālā dienesta administrācijā, Patversmē, Aprūpes mājas birojā un Bērnu sociālo pakalpojumu centrā inficēto nav. Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā inficējušies divi klienti un viens darbinieks turpina ārstēties.

Viens Covid-19 inficēšanās gadījums konstatēts SIA “Rēzeknes siltumtīkli” kolektīvā.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?