Noslēdzies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs”” konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu jauniešu mazā biznesa  projektiem. Konkursa mērķis – atbalstīt jauniešu uzņēmējdarbību, veicināt jauniešu karjeras un profesionālās izaugsmes attīstību Rēzeknes pilsētā. Līdz 2021. gada 19. martam Rēzeknes pilsētā deklarētajiem  jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem, kā arī Rēzeknes pilsētas teritorijā reģistrētajiem jaundibinātajiem individuālajiem komersantiem un uzņēmumiem bija iespēja iesniegt savu projekta pieteikumu.

Tika iesniegts metāla objektu ražošanas darbnīcas “KRINOP” (“Kreatīva Rēzeknes individuāla nodarbība/ otrreizēja pārstrāde”) projekts. Projekta pieteicējs – Nikolajs Krištopāns – ir ieplānojis izveidot metāla apstrādes un dizaina darbnīcu, kas izstrādās un ražos jaunus produktus. Jauniešu mazā biznesa projektu izskatīšanas komisija apstiprināja šo projektu un piešķīra 1181,77 eiro.

Vēlamies mudināt jauniešus būt aktīviem, ticēt sapņiem un jau tagad sākt plānot savas biznesa idejas, lai jau nākošajā gadā varētu piedalīties ikgadējā Jauniešu mazo biznesa projektu konkursā, kas sniedz lielisku iespēju – ideju pārvērst mazā biznesā.

Jaunatnes darbiniece Ilze Ontužāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?