Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 166 rēzeknieši, savukārt pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs, lai ierobežotu slimības izplatību, darbinieki iespēju robežās turpina veikt darba pienākumus attālināti.

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pieņem klātienē. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē norisināsies arī iedzīvotāju pieņemšanas pie domes deputātiem un vadības.

Jau ziņots, ka no 3. līdz 11. aprīlim liela mēroga vakcinācijas punktā Latgales vēstniecībā GORS, kā arī Rēzeknes slimnīcas Vakcinācijas kabinetā vakcīnu pret Covid-19 saņēmuši vairāk nekā 500 iedzīvotāji. Pašvaldība aicina iedzīvotājus reģistrēties vakcīnai manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.

Pirmdien, 12. aprīlī, Rēzeknes slimnīcā ārstējās 74 ar Covid-19 inficēti pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita. Laikā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 12. aprīlim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 947 Covid-19 pacienti.

Šobrīd ar Covid-19 saslimuši seši Rēzeknes slimnīcas darbinieki, kas atrodas karantīnā, bet viena tiešā kontaktpersona – pašizolācijā.

Sociālā dienesta administrācijā, Aprūpes mājās birojā, Patversmē un Bērnu sociālo pakalpojumu centrā inficēto nav, bet Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā viens darbinieks turpina ārstēšanos.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?