Tuvojas tradicionālās Lielās Talkas laiks, kas šogad notiks sestdien, 24. aprīlī. Visus iedzīvotājus, protams, ievērojot šobrīd spēkā esošos ierobežojumus saistībā ar Covid-19 vīrusa pandēmiju, aicinām piedalīties atkritumu savākšanā Rēzeknes upes nogāzēs no tilta Dārzu ielā līdz tiltam pie bijušajām Leščinska dzirnavām un tālāk līdz tiltam slimnīcas rajonā.

Maisus atkritumu savākšanai var saņemti no plkst. 9.00 līdz 15.00 Tūrisma informācijas centrā (Krasta ielā 31), līdzi jāņem darba cimdi un labs noskaņojums, kā arī darba spars. Tāpat iesakām aut kājās ērtus slēgtos apavus ar izturīgu zoli, bet galvā ģērbt cepuri vai lakatu. Uz talku var nākt divatā vai ar visu ģimeni (viena mājsaimniecība).

Pašvaldības un tās struktūru darbinieki arī strādās šajā zemesgabalā, lai kopīgiem spēkiem sakārtotu Rēzeknes upes nogāzes un padarītu mūsu pilsētu tīrāku un skaistāku, īpaši, ja ņem vērā to, ka maijā jaunajā promenādē gar upi jau notiks pasākumi.

Neskatoties uz to, ka šogad Rēzeknē noteikta galvenā talkošanas vieta, visi, kas vēlas pieteikt savas talkas vietas mājaslapā talkas.lv. Atkritumu maisus Lielajai Talkai varēs saņemt bez maksas pie talkas koordinatora vai talkas vietā.

Talkas norisi kopumā (tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu) pilsētā pārrauga Lielās Talkas koordinatore – Rēzeknes pilsētas domes Pilsētvides un attīstības pārvaldes vides pārvaldības un ainavu speciāliste Natālija Siņicina, tālrunis 646 07684, 28358410, e-pasts: natalija.sinicina@rezekne.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?