Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 178 rēzeknieši, savukārt sestdien, 17. aprīlī, Latgales vēstniecībā GORS, kur atrodas masveida vakcinācijas centrs, vakcīnu saņēma 390 personas.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus reģistrēties vakcīnai manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pieņem klātienē. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē norisināsies arī iedzīvotāju pieņemšanas pie domes deputātiem un vadības. Rēzeknes pašvaldības administrācijas ēkā jau vairākas nedēļas nav konstatēts neviens inficēšanās gadījums.

19. aprīlī Rēzeknes slimnīcā ārstējās 69 ar Covid-19 inficēti pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 19. aprīlim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 996 Covid-19 pacienti.

Šobrīd ar Covid-19 saslimuši astoņi Rēzeknes slimnīcas darbinieki, kas atrodas karantīnā, bet viena tiešā kontaktpersona – pašizolācijā.

Pagājušajā nedēļā veikta gan darbinieku, gan klientu testēšana Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā, Bērnu sociālo pakalpojumu centrā un Patversmē. Ar Covid-19 saslimšanas gadījumi konstatēti tikai diviem Pensionāru sociālo pakalpojumu centra darbiniekiem (1 darbinieks turpina ārstēšanos, 1 jauns gadījums).

Pa vienam inficēšanās gadījumam konstatēts SIA “Rēzeknes Satiksme” un Sporta pārvaldes kolektīvos. Citās pašvaldības iestādēs inficēšanās gadījumi nav konstatēti.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?