Rēzeknes kultūras un atpūtas parka skeitparkā turpinās būvniecības darbi, šobrīd tiek veikta skeitparka elementu modelēšana un veidņu izbūve, lai jau tuvākajā laikā laukumā varētu ieklāt monolīta betonu.

Skeitparkam ir trīs līmeņu plānojums, kas veido dažādas sarežģītības elementus atšķirīgām sportistu prasmēm. Plānojumā ir iekļauti lielākā daļa no skeitbordinga pamatelementiem, saglabājot plašumu un dinamiku.

Kompleksu projektēja un šobrīd būvē viens no Eiropas vadošajiem skeitparku būvniecības uzņēmumiem “Mind Work Ramps” (SIA “City Playgrounds”). Uzņēmums savā pastāvēšanas laikā ir īstenojis vairāk nekā 100 dažāda veida alternatīvo sporta veidu infrastruktūras projektus, tostarp ekstrēmo sporta veidu pasaulē atzīto Rīgas centra Sporta kvartāla betona skeitparku, kas 2018. gadā uzņēma BMX frīstaila sacensību dalībniekus no visiem kontinentiem.

Kā atzīst paši būvnieki, neskatoties uz lielo pieredzi, Rēzeknes skeitparks ir unikāls projekts – tā tapšanā izmantoti neordināri dizaina elementi, iestrādājot metāla konstrukcijās Rēzeknes pilsētas logo un iedzīvinot to arī pilsētvides elementos, radot pilsētas logo “R” burtu ne tikai kā dizaina elementu, bet arī kā vienu no izmantojamajiem elementiem skrituļošanai, ar iespēju tam pārlekt pāri.

Skeitparka izbūve paredzēta vēl aptuveni mēnesi, līdz ar to maija otrajā pusē skeitparks būs atvērts visiem interesentiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?