Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 155 rēzeknieši, savukārt atsevišķās pašvaldības iestādēs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pēc iepriekšēja pieraksta pieņem arī klātienē.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus reģistrēties vakcīnai manavakcina.lv vai pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: RĒZEKNE.

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pieņem klātienē. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē norisināsies arī iedzīvotāju pieņemšanas pie domes deputātiem un vadības. Rēzeknes pašvaldības administrācijas ēkā jau vairākas nedēļas nav konstatēts neviens inficēšanās gadījums.

Pirmdien, 26. aprīlī, Rēzeknes slimnīcā ārstējas 60 ar Covid-19 inficēti pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 26. aprīlim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 947 Covid-19 pacienti.

Šobrīd ar Covid-19 saslimuši pieci Rēzeknes slimnīcas darbinieki, kas atrodas karantīnā, bet divas tiešās kontaktpersonas – pašizolācijā.

Pārvaldes “Sociālais dienests” administrācijas 1 darbinieks atrodas mājas karantīnā kā kontaktpersona, bet Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā 1 darbinieks turpina ārstēšanos. Citās pārvaldes struktūrvienībā inficēšanās nav konstatēta.

Pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Rēzeknes ūdens” uz 26. aprīli slimo divi darbinieki, bet viens darbinieks atrodas pašizolācijā kā kontaktpersona. Citās pašvaldības iestādēs jauni inficēšanās gadījumi nav konstatēti.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?