Infrastruktūras un tehnoloģiju attīstība Rēzeknes slimnīcā notiek projektā „Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru SIA „Rēzeknes slimnīca””.

Projektā īstenojamās būvdarbu aktivitātes virzītas ar mērķi uzlabot SIA „Rēzeknes slimnīca” sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, atjaunot/pārbūvēt un racionāli pārplānot ārstniecības iestādes telpas, pilnveidot attiecīgo struktūrvienību darbu un racionāli izvietot veselības aprūpes resursus. Projekta mērķis tostarp virzīts uz atbilstošas vides un mikroklimata piemērošanu ārstniecības iestādes pacientiem un personālam, pieejamības nodrošināšanu pacientiem/apmeklētājiem ar funkcionāliem traucējumiem, tādējādi paaugstinot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, ātru un efektīvu ārstēšanu.

Īstenojot projektu, ir iegādātas medicīniskās iekārtas un tehnoloģijas, t.sk. ķirurģiskā loka rentgeniekārta, digitālās ultrasonogrāfijas iekārtas, plaušu ventilācijas ierīces, jaunākās paaudzes digitālās mamogrāfijas iekārta, 128 slāņu datortomogrāfs, kas ir viens no modernākajiem Latvijas ārstniecības iestādēs u.c.. Īstenoti atjaunošanas/pārbūves darbi, t.sk. Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā; Ambulatorās daļas ēkā, izveidota Rehabilitācijas nodaļa ambulatoro pakalpojumu sniegšanai un vestibila telpu grupas atjaunošana, papildus realizēta piecu liftu nomaiņa kā ārstniecības iestādes Ambulatorās daļas ēkā, tā arī stacionāra ēkā pakalpojumu pieejamības uzlabošanas nolūkos.

Projekta ietvaros tuvākajā laikā paredzēts veikt sterilizācijas iekārtu iegādi, bet līdz 2023. gada beigām plānots atjaunot Dzemdību-ginekoloģijas nodaļu.

Informāciju sagatavoja Laura Sondore, SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?