Tuvojoties Darba svētkiem, Jaunatnes lietu nodaļa pateicās aktīvākajiem censoņiem darbā ar jaunatni. 2020. gads mums bija izaicinājumiem bagāts, bet, neskatoties uz to, 2021. gada 29. aprīlī ARPC “Zeimuļs” jau septīto gadu pēc kārtas pasniedza pateicības Rēzeknes pilsētas jauniešu iedvesmotājiem, virzītājspēkiem, projektiem, nometņu realizētājiem un jauniešiem – iedvesmām. Šogad mums neizdevās kopīgi atskatīties uz padarītajiem darbiem jaunatnes jomā Rēzeknē 2020. gadā.  Mēs tikāmies ar katru izvirzīto nominantu individuāli, lai pateiktos par ieguldīto darbu Rēzeknes pilsētā un atšķirībā no citiem gadiem, šogad netika pasniegtas goda nominācijas, bet tika pasniegtas pateicības visiem nominantiem.

Paldies nometņu un iniciatīvas projektu vadītājiem, konsultantiem, skolotājiem, direktoru vietniekiem un organizētājiem par realizētajām projektu idejām, Rēzeknes pilsētas domei par atbalstu projektu realizēšanā. Jūs esat Rēzeknes pilsētas virzītājspēki un iedvesmotāji. Vēlamies jums novēlēt arī turpmāk darīt un radīt brīnumus, kā arī smelties jaunas idejas nākamajiem projektiem.

Sirsnīgs paldies Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam Aleksandram Bartaševičam, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” vadītājai Jevgenijai Kuščai, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” jaunatnes darbiniecei Danai Pavļukevičai, Jauniešu domes dalībniekam Ģirtam Ločmelim par muzikāliem priekšnesumiem, fotogrāfam Aleksandram Lebedam par iemūžinātiem mirkļiem!

Jūs esiet labākie!

ARPC “Zeimuļs” jaunatnes darbiniece Ilze Ontužāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?