kājas uz skeitborda

Papildus individuālajam atbalstam, ko saņem skolēni projektā “Pumpurs”, tiek atbalstīti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu, turpinot izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē, kā arī iesaistīšanu jauniešu aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības. Šogad Rēzeknes pilsētā ir atbalstīti 3 projekti.

Biedrības “IN-LAAT” projekta “I.am.I” laikā paredzētas 5 aktivitātes – tikšanas ar jauniešu personīgās izaugsmes treneri – junior Achievent jauniešu kouču, uzņēmēju motivatoru un blogeri, ka arī citiem iedvesmotājiem. Projekta laikā tiks sniegts emocionāls atbalsts mentālās veselības stiprināšanai un tiks meklēti individuāli risinājumi pandēmijas izraisītās situācijas izaicinājumu pārvarēšanai – “Es un komanda”, “Es un nauda”, “Es un mans ķermenis”, “Es un cilvēki man apkārt”, “Es un panākumu atslēga”.

Biedrības “Eņģeļi ar mums” projekts “Esi atvērts pasaulei!”, kurā tiks organizētas dažāda veida aktivitātes: “Iepazīsimies un plānosim kopā”, kulinārijas meistarklase “Veselīgs ēdiens ikvienam”, āra neformālais piedzīvojumu brauciens, radošās meistarklases “Videi draudzīgs dzīvesveids”, digitālā meistarklase “Foto un video māksla”, neformālā nodarbība “Manas stipras puses”.

Biedrības “Sedna” projektā “Lēciens iniciatīvā” ir plānotas dažāda veida aktivitātes: jauniešu darba grupas izveide, tikšanās, neformālās izglītības apmācības, diskusijas, simulācijas spēle, radošās darbnīcas, relaksējošas meistarklases, piedzīvojumu pārgājiens, orientēšanās, sporta aktivitātes ar psihologu, kulinārijas darbnīcas, sporta aktivitātes ar treneri.

Projektā tiks iesaistītas Rēzeknes 2. vidusskola, Rēzeknes 3. vidusskola, Rēzeknes 5. vidusskola un Rēzeknes pamatskola-attīstības centrs.

Vēlam veiksmi īstenošanā!

Informāciju sagatavoja projekta kontaktpersona Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?