Jūnijā Atbrīvošanas alejā 166A tiks uzsākti sporta centra “Celtnieks” pārbūves darbi, kas Ziemeļu rajona iedzīvotājiem padarīs pieejamāku pilsētas sporta infrastruktūru.

Ēka vairākus gadus netika izmantota sliktā tehniskā stāvokļa dēļ, lai arī vēsturiski ir bijis nozīmīgs sporta objekts pilsētas Ziemeļu rajona iedzīvotājiem un vairākām sporta biedrībām. Šobrīd norisinās plānošanas darbi, lai jau jūnijā varētu uzsākt objekta atjaunošanu, ko plānots pabeigt līdz 2022. gada decembrim.

Objekts tiks izmantots tikai sporta pasākumiem, līdz ar to aprīkojums un grīdas segumi izvēlēti atbilstoši katram sporta veidam. Sporta zālē paredzēts izvietot pārvietojamus basketbola grozus un grīdā montējamu volejbola tīklu. Pie sienas tiks izvietotas zviedru sienas un alpīnisma siena. Sporta zālē atradīsies manuāli saliekamas skatītāju sēdvietas (tribīnes).

Sporta centrā tiks ierīkota arī 1. kategorijas šautuve, kur varēs izmantot pneimatiskos šaujamieročus, aerobikas zāle, deju zāle un cīņu zāle.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 2 100 000 eiro apmērā, no kurām 1 300 000 eiro plānots segt no Ministru kabineta noteikumu Nr. 242 “Augstas gatavības pašvaldību investīciju projektu pieteikšanas, izskatīšanas un finansējuma piešķiršanas kārtība” programmas.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?