Svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Rēzeknē norisinājās velosporta pasākums “Izbrauc Rēzekni”, kuru organizēja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” un ARPC “Zeimuļs”. Arī šogad pasākums norisinājās attālinātā formātā. Vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem no 1. līdz 4. maijam bija iespēja atrast un izbraukt burtus pilsētas ielās, kas veidoja vārdu “Rēzekne”.

Maija mēneša sākums mūs nelutināja ar labvēlīgiem laikapstākļiem, tomēr, neskatoties uz to, velobraucienā paspēja iesaistīties un atsūtīt atskaites vairāk kā 50 dalībnieki. Vairākas ģimenes spēja izveidot un izbraukt pilsētas kartē arī savu vārda “Rēzekne” maršrutu, starp radošākajām Ratinsku, Pavlovsku, Žukovu ģimenes, kā arī Aija Ruhmane, Ērika Rinda un Ināra Pavlovska.

Visi dalībnieki, kuri iesūtīja velobrauciena atskaiti, saņems medaļas. Par medaļu saņemšanu dalībnieki tiks informēti personīgi. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos velo aktivitātē.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?