Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 176 rēzeknieši, savukārt 10. līdz 13. maijam no plkst. 9.00 līdz 10.00 seniori var vakcinēties vakcinācijas centrā Latgales vēstniecībā GORS bez iepriekšējas pieteikšanās.

Kopumā visā Latvijā šonedēļ strādās vakcinācijas centri 24 Latvijas pilsētās.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989.

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pieņem klātienē. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē norisināsies arī iedzīvotāju pieņemšanas pie domes deputātiem un vadības. Rēzeknes pašvaldības administrācijas ēkā jau vairākas nedēļas nav konstatēts neviens inficēšanās gadījums.

Rēzeknes slimnīcā ārstējas 52 ar Covid-19 inficēti pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 10. maijam Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 1117 Covid-19 pacienti.

Pārvaldē “Sociālais dienests” un tās struktūrvienībās jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19 nav konstatēti, bet Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā 2 darbinieki turpina ārstēšanos.

ARPC “Zeimuļs” kolektīvā ir viens ar Covid-19 inficējies darbinieks. Citās pašvaldības iestādēs inficēšanās gadījumi nav konstatēti.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?