Daugavpils tiesa pieņēmusi SIA “Rēzeknes satiksme” prasības pieteikumu pret bijušo uzņēmuma valdes locekli Jevgēniju Koršenkovu par zaudējumu piedziņu.

SIA “Rēzeknes satiksme” 23. aprīlī vērsās Daugavpils tiesā ar prasības pieteikumu pret uzņēmuma bijušo valdes locekli Jevgēniju Koršenkovu par zaudējumu piedziņu 144 tūkstošu eiro apmērā, kurš savas bezdarbības rezultātā valdes locekļa amata pienākumu veikšanā, nenodrošinot līgumu pareizu izpildi no SIA “Rēzeknes satiksme” puses un pieļaujot nepamatoti sadārdzinātas degvielas iegādi, pieļāvis SIA “Rēzeknes satiksme” zaudējumu rašanos. Daugavpils tiesā 8. maijā tika pieņemts lēmums par prasības pieteikuma pieņemšanu un civillietas ierosināšanu.

Jevgenijs Koršenkovs uzņēmuma SIA “Rēzeknes Satiksme” vārdā, pamatojoties uz atklāta konkursa rezultātiem, 2012. gada 25. maijā noslēdza vienošanos un 2016. gada 31. maijā noslēdza līgumu par dīzeļdegvielas piegādi ar SIA “Euro Energo Company”

Nenodrošinot ar SIA “Euro Energo Company” noslēgtā līguma izpildes kontroli, pretēji pašu noteiktajiem līguma nosacījumiem par cenas veidošanās mehānismu, tika pieļauta situācija, kurā SIA “Rēzeknes satiksme” pārmaksāja par piegādāto degvielu.

Uzņēmumam no SIA “Rēzeknes satiksme” tika samaksātas lielākas summas nekā bija atrunātas līgumos. Norādītie apstākļi veido pamatu zaudējumu piedziņai no Jevgēnija Koršenkova par valdes locekļa pienākumu nepildīšanu kā krietnam un rūpīgam saimniekam.

Atmaksai pieprasītā summa 144 000 eiro apmērā atbilst pārmaksātajai summai.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?