Iepriekšējais gads sportistu dzīvē palicis kā vairāku epidemioloģisko ierobežojumu ievērošanas un sportiskā režīma pārbaudījuma laiks. Par spīti tam, ne mazums Rēzeknes sportistu  aizvadītajā gadā izcēlās ar īpaši augstiem sasniegumiem.

Kaut arī 2021. gadā Rēzeknes sportistu godināšanas pasākums “Sporta laureāts – 2020” nenotika, šogad pirmo reizi Rēzeknes pilsētā tika izveidots nolikums par sportistu un viņu treneru apbalvošanu par sasniegumiem sportā valsts un starptautiskā mērogā. Pateicoties Rēzeknes pilsētas domes un Sporta pārvaldes atbalstam, sportisti tika apbalvoti ar naudas un pateicības balvām.

Apbalvošanas pasākums notika 6. un 7. maijā, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus sakarā ar Covid- 19 vīrusu.  Apsveikt laureātus ieradās cilvēki, kuri ir ne tikai Rēzeknes pilsētas sporta dzīves veidojošais un attīstošais kodols, bet arī aktīvi sporta entuziasti – domes deputāts un Sporta pārvaldes vadītājs Aleksejs Grehovs, domes deputāts un SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes loceklis Vladimirs Bogdanovs un Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas direktors Žanis Ārmanis. Sportisti tika apbalvoti tādos sporta veidos kā peldēšana, šahs, grieķu-romiešu cīņa, futbols, sporta dejas, vieglatlētika, galda teniss, florbols, basketbols un motosports.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?