Jau šajā būvniecības sezonā tiks uzsākti vairāku Rēzeknes ielu rekonstrukcijas darbi un braucamās daļas seguma nomaiņa, kā arī turpinās projektēšanas darbi ielām, kas tiks remontētas 2022. gadā.

2021. gadā tiek uzsākti trīs nozīmīgi ielu infrastruktūras projekti. Būvniecības darbi jau norisinās uz Brīvības ielas posma no Atbrīvošanas alejas līdz Kovšu ezera kanālam. Šī posma komunikāciju pārbūve ir nozīmīgs posms topošā SPA centra darbībā un tiek realizēta projekta ietvaros. Noslēgušies iepirkumi uz būvdarbiem Rīgas ielas un Stacijas ielas apļa pārbūvei. Šobrīd notiek dokumentācijas sagatavošana un jau tuvāko mēnešu laikā paredzēts uzsākt remontdarbus.

Vairāku pilsētas ielu braucamās daļas segums tiks atjaunots uzturēšanas līguma ietvaros. Jau maijā-jūnijā darbi tiks uzsākt Ābeļu ielā, Baznīcas ielā gar Latgales druku, Miera ielā no Barona ielas līdz kapiem, kā arī Kosmonautu ielas posmā pie Blaumaņu ielas.

2021. gada jūnijā-septembrī paredzēts atjaunot vēl vairāku pilsētas ielu braucamās daļas segumu: Atmodas iela, Kooperatīva šķērsiela, Pulkveža brieža ielas posms no Zemnieku ielas līdz Krasta ielai, V.Seiles iela un Liepu iela.

J. Tiņanova un Kr.Barona ielām 2021. gadā paredzēta braucamās daļas virsmas apstrāde.

Šobrīd notiek arī vairāku ielu braucamās daļas seguma atjaunošanas tehniskās dokumentācijas izstrāde, lai jau 2022. gadā varētu uzsākt to rekonstrukciju. Atjaunojamo ielu sarakstā ir iekļauta Skolas iela, Miera iela visā garumā, Egļu iela, Pulkveža Brieža ielas posms no V.Seiles ielas līdz Ābeļu ielai, Blaumaņa iela, Lubānas ielas posms no Raiņa ielas līdz Zemnieku ielai, N.Rancāna iela no Rīgas ielas līdz Atbrīvošanas alejai, Ventspils ielas posms no Zemnieku ielas līdz Upes ielai, kā arī Lubānas ielas posms no Zemnieku ielas līdz Upes ielai, kā arī jauna ielas posma izbūve.

Rēzeknes pilsētas pašvaldība informē, ka sakarā ar ielu remontdarbiem, iespējami satiksmes ierobežojumi, līdz ar to iedzīvotāji aicināti sekot līdzi informācijai pašvaldības mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī būt uzmanīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?