Jau vairākas nedēļas, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, ARPC “Zeimuļs” organizē interešu izglītības pulciņu nodarbības ārā.

Skolotājas J.Dudukalovas vadībā bērni veido dažādus darbus no māla, zīmē pavasara putnus un apglezno traukus. Kulinārijas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju I.Stepanovu pagatavo veselīgus un garšīgus našķus. Šaha pulciņa audzēkņiem skolotājs A.Vasiļkovs sagatavo interesantus uzdevumus pamatprasmju atkārtošanai un apgūšanai.  Studijas “Dari pats” un pulciņa “Sīkplastikas prieks”  dalībnieki veido košus darbus no plastilīna, floristikas pulciņa audzēkņi gatavo dāvanas māmiņām no ziediem. Skolotāja N.Kirejeva rūpējas par to, lai bērniem būtu prieks darboties. Stila un make-up pulciņa jaunietes arī tiekas iekšpagalmā, lai varētu izmēģināt jaunus grima paņēmienus kopā ar skolotāju L.Leiņu-Sviridenko. Gan lielie, gan mazie gleznotāji un mākslinieki arī uzsāka āra nodarbības. Skolotājas M.Gailumas vadībā glezno pavasara saulītes un veido interesantu kopīgo vides objektu vizuāli plastiskās mākslas konkursam. Skolotājas N.Ivanovas vadībā notiek zīmēšanas ar zīmuli nodarbības, kuru laikā dalībnieki gan zīmē, izmantojot paraugus, gan arī dodas nelielos plenēros. Dekoratīvās mākslas un modelēšanas audzēkņi kopā ar skolotāju I.Nartišu tikās Kultūras un atpūtas parkā, lai kopā veidotu dekorus no krāsainā papīra. Pulciņa “Fimo plastikas māksla” audzēknes tiekas ar skolotāju D. Pavļukeviču, lai kopā turpinātu apgūt veidošanas prasmes.

Šūšanas darbnīca arī ir pārcēlusies uz Zeimuļa iekšpagalmu, kur skolotājas S. Romančukas nodarbībās jaunietes nelielās grupās šuj aksesuārus un mīkstās rotaļlietas. Foto pulciņu “Zibsnis” un “Zibsnītis” dalībnieki dodas foto plenēros, kuri notiek pie Rēzeknes pilsētas vēsturiskajiem un tūrisma objektiem. Viens no tiem notika Latgales ielā, kur jauniešiem izdevās noķert labākos kadrus. Folkloras studijas “Vīteri” dalībnieki kopā ar skolotājām S.Stari un E.Reiniku apgūst jaunas tradicionālās dziesmas un dejas, veido interesantu video gan dažādiem svētkiem, gan arī dalībai VISC konkursos.

Sporta aktivitātes un deju nodarbībās arī notiek ārā. Mūsdienu dejas kopā skolotāju A.Zmeikinu norisinās, neskatoties pat uz sliktiem laikapstākļiem. Jaunietes ar degsmi apgūst jaunus deju soļus, izkustās un gaida, kad varēs uzstāties publikas priekšā. Skolotājs V.Rimšs organizē tuvcīņas nodarbības teritorijā pie ARPC “Zeimuļs”, to laikā bērni uzlabo savu fizisko sagatavotību, izkustas un mazina spriedzi.

Atgādinām, ka āra nodarbībām ir nepieciešams pieteikties pie interešu izglītības pulciņu skolotājiem. Sliktu laikapstākļu dēļ nodarbības tiek atceltas un notiek attālināti. Papildus informāciju var saņemt pie interešu izglītības metodiķēm O.Kuksas pa tālr. 27854724  un A.Gailišas pa tālr. 29507088.

Informāciju sagatavoja Agita Gailiša ARPC “Zeimuļs” interešu izglītības metodiķe

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?