Sakarā ar Centrālās ielas pārbūves darbu veikšanu Ozolaines pag., Pleikšņu ciemā no pagrieziena uz individuālo augļu dārzu “Cerība” teritoriju līdz sabiedriskā transporta gala pieturai “Rītausma”, līdz 23. maijam turpināsies autobusu kustības shēmas izmaiņas maršrutā Nr. 15 “Blaumaņa iela – Rītausma”. SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka autobuss kursēs atbilstoši maršrutu un kustības sarakstam pa Centrālo ielu līdz pieturai “Ozolaines iela”, kur apgriezīsies un brauks atpakaļ uz Blaumaņa ielu ar izbraukšanas laikiem no “Ozolaines iela uc”.

Papildus reisi maršrutā “Blaumaņa iela – Rītausma” caur Tēviņiem arī tiks veikti līdz 23. maijam.

Tāpat SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka, sākoties ceļu būvdarbu sezonai, satiksmes ierobežojumu dēļ, autobusu kustības maršrutos Nr. 16 “Blaumaņa iela – Bekši”, Nr. 13 “Vipinga – Tūmuži” un Nr. 14 “Vipinga – Latvijas Finieris” pasažieriem ir jārēķinās, ka ir iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās. Iespējams, ka būvdarbi tiks veikti un līdz ar to autobusi var kavēties līdz pat novembrim.

Pārvadātājs aicina pasažierus ņemt vērā un rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī, ieejot autobusā, vilkt mutes un deguna aizsegu un nenoņemt to līdz brauciena beigām. Tāpat, iespēju robežās, neizmantot sabiedrisko transportu īsāku attālumu pārvarēšanai un apsvērt brauciena nepieciešamību sastrēgumstundās.

SIA “Rēzeknes satiksme” atvainojas par sagādātajām neērtībām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?