Pēdējās 14 dienās ar Covid-19 ir inficējušies 167 rēzeknieši, savukārt Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi MK noteikumos, nosakot cilvēkiem, kuri vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, papildu atvieglojumus.

Grozījumi paredz, ka vakcinētās vai Covid-19 pārslimojušās personas varēs brīvāk pulcēties slēgtā un kontrolētā vidē, piemēram, darba kolektīvi darba telpās un sanāksmēs, amatiermākslas kolektīvi vai sporta komandas. Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēku, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19. Šāda kārtība attieksies tikai uz pastāvīgiem kolektīviem, kas var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājumus. Koplietošanas telpās arī turpmāk būs jālieto mutes un deguna aizsegus un jāievēro distancēšanās.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un tagad jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989.

Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, ievērojot drošības pasākumus, iedzīvotājus pieņem klātienē. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē norisināsies arī iedzīvotāju pieņemšanas pie domes deputātiem un vadības. Rēzeknes pašvaldības administrācijas ēkā konstatēts viens inficēšanās gadījums.

Rēzeknes slimnīcā ārstējas 57 ar Covid-19 inficēti pacienti, trim no viņiem ir smaga slimības gaita. Laika periodā no 2020. gada 18. oktobra līdz šī gada 17. maijam Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 1154 Covid-19 pacienti.

Pārvaldē “Sociālais dienests” un tās struktūrvienībās jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19 nav konstatēti. Pensionāru sociālo pakalpojumu centrā 2 darbinieki turpina ārstēšanos. Patversmes 1 darbinieks atrodas mājas karantīnā kā kontaktpersonas. Kontaktpersonas statusa noteikšana nav saistīta ar darba vietu.

Citās pašvaldības iestādēs inficēšanās gadījumi nav konstatēti.

Rēzeknes pašvaldība aicina iedzīvotājus turpināt ievērot ierobežojumus un vērsties pašvaldībā un tās pakļautībā esošajās iestādēs attālināti. Speciālistu kontaktinformācija pieejama sadaļā “Kontakti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?